Duża ilość erytrocytów a krwinkomocz

Panie doktorze erytrocytow swiezych jest duzo luzno pokrywaj pole powierzchni , wylugowanych brak , nie ma bialka ani bakterii w moczu.tak to pewnie krwinkomocz bo mocz jest zolty , z rana lekko pomaranczowy

Mikołaj Cyganok

Witam! Sugerowane objawy mogą mieć różną etiologię. Obecność świeżych krwinek sugeruje pozakłębuszkową przyczynę krwinkomoczu. Niezależnie od domniemanych przyczyn krwinkomoczu, sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który w zestawieniu z badaniem fizykalnym i na podstawie zebranego wywiadu, będzie mógł sprecyzować najbardziej prawdopodobną przyczynę Pani/Pana dolegliwości i odpowiednio pokierować procesem terapeutycznym.