Duża ilość krwi w stolcu a podwyższone próby wątrobowe

dzień dobry Mój tata od tygodnia oddaje stolec z bardzo dużo ilościa krwi dodam że opróżnia się codziennie i do tego są to lużne stolce bez żadnego bólu przy opróżnianiu do tego jego GGTP z prób wątrobowych wynosi 172. tato ma 53 lata

Milena Lubowicz

Konieczna bezwzględna konsultacja z lekarzem. Objawy są bardzo niepokojące.
Pozdrawiam