Duża ilość śluzu z pochwy po stosunku a ryzyko ciąży

Witam. mam pytanie zaczął mi się okres 24.01 a skonczyl 28.01 a 01.02 kochałam się pierwszy raz z chłopakiem nom i teraz 5.02 ale bez zabezpieczenia, nom wszedł we mnie glebiej i trochę we mnie był.... dziś duza ilość sluzu mi wyszla z pochwy... Co to oznacza boimy się... proszę o dobra rade:(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem ile trwają Pani cykle przez co trudno określić czy były to dni płodne, jednak istnieje duża szansa na ciąże wynikającą ze stosunku 5.02