Duża nerwowość i płaczliwość

wiatm mam taki problem ze jestem nerwowa czesto tez płacze po nocach i nieraz w ciągu dnia prosze powiedziec to co moze być . z góry dziekóje

Dzień dobry,

Diagnozowanie objawów pacjenta może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie OSOBISTYM. Stąd namawiam na wizytę u lekarza psychiatry, np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, który również wdroży odpowiednie leczenie.

Witam Panią,
"Jestem nerwowa" to zdanie wytrych, może oznaczać wszystko. Jeśli chciałaby Pani przyjrzeć się temu problemowi bliżej zapraszam na wizytę

Szanowna Pani,

jest to zbyt mała ilość informacji by postawić diagnozę, zwłaszcza przez Internet. Może być Pani chora fizycznie, przemęczona, w żałobie bądź depresji, mieć zwyczajnie cięższy okres w życiu i odreagowywać... nie można tego ustalić na podstawie tego postu. Jeżeli czuje się Pani zmęczona obecnym stanem i utrudnia on Pani życie, polecam zgłosić się najpierw do lekarza pierwszego kontaktu by wykluczył wszelkie choroby natury fizycznej, skierował dalej i/lub przepisał odpowiednie leki.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org