Duża ostroga piętowa i zwyrodnienia kręgosłupa

choruje na zwyrodnienie kregoslupa od wielu juz lat amam 52 lata teraz doszla mi jeszcze do tego bardzo duza ostroga pietowa bole sa tak silne ze niemam juz sil co ja mam robic niewiem pracowac niemoge bo co zaczne nowa prace ide na chorobowe a przeciesz musze jakis dochud mniec na swoje utrzymanie pozdrawiam i z gory dziekuje za jakakolwiek rade

Małgorzata Panek

Proszę udać się do lekarza ortopedy. W przypadku długiego oczekiwania na termin, najlepiej zgłosić się do lekarza rodzinnego. Przepisze on Pani doraźnie leki przeciwbólowe.
Pozdrawiam