Duża wada zgryzu, wystająca górna szczęka i cofnięta dolna

Witam. Mam 35 lat i duza wade zgryzu, wystajaca gorna szczeke i cofnieta dolna. Wada jest spora bo przy zamknkeciu buzi jest szczelina na wielkosc kciuka. Pytanie czy w moim wieku cos z tym mozna zrobic i do jakiego specjalisty sie udac ( w dziecinstwie przez 8 lat bylam leczona ortodontycznie bez zadnego efektu) bardzo prosze o pomoc do jakiego wieku mozna przeprowadzac operacje na szczece

Witam.Sprawa jest do zalatwienia.Wiek nie jest przeszkoda.Ortodonta z otwartym umyslem poradzi z tym problemem.Na marginese moge dodac ze istneja metody z usunieciem zebow lub bez.Osobiscie jestem zwolennikiem -bez.Pozdrawiam.