Duże czerwone plamy na plecach

Mam duże czerwone plamy na plecach które są od miesiąca..teraz pojawiły się na brzuchu i pod piersiami.

Niestety to zbyt mało informacji, aby można było określić pochodzenie plam! Lokalizacja pod piersiami i na brzuchu może wskazywać na tzw. wyprzenie. Zmiany te występują najczęściej u osób otyłych, nadmiernie się pocących, chorujących na cukrzycę. Zmacerowana skóra zostaje nadkażona przez bakterie lub grzyby