Duże piersi i duży brzuch u 13-latki

witam jestem marcin pisze w imieniu 13 letniej kuzynki ma duze piersi jak na swoj wiek i na dole cuzy brzuch czy to normalne

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bez bezpośredniego badania nie mogę zbyt wiele powiedzieć. Możliwe iż jest to wynik pewnego stopnia otyłości. Nie można jednak wykluczyć na przykład wahań hormonalnych.