Duże uczulenie obok rany na ciele po wszyciu Disulfiramu

witam półtorej miesiąca temu wszyłem sobie disulfiram wzf i mam problem bo od tamtej pory mam bardzo duże uczulenie obok ranyi na ciele i ciągle leci mi z tego ropa o bardzo intensywnym zapachu.Proszę o pomoc co dalej z tym robić,lekarz twierdzi że tak być musi i wyrywał mi ostatnio kawałek martwego naskórka,ja mam dość i chciałem się tego pozbyc,ale nie mogę bo lekarz stwierdził że będzie ta rana jeszcze bardziej gniła proszę o pomoc czy to normalne zjawisko.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Proces ropny szerzący się w obrębie rany wymaga interwencji i kontroli chirurgicznej. Proszę skonsultować się z lekarzem, który wykonywał zabieg.