Duże zdenerwowanie i problemy z opanowaniem emocji

Wszystko mnie denerwuje, wybucham z byle powodu :-( sytuacje nawet takie o których można porozmawiać a ja wydzieram się wyzywam. W domu nikt nie szanuje mojego wysiłku i pracy. Nie sprzątają po sobie leżą całe dnie. Jak juz zrobią coś to fuszerke. Wiecznie w domu bałagan i nieład. Ja jestem kłębek nerwów zle się czuje nerwowa musze brac krople. Caly czas jestem nerwowo napięta. Boli mnie kark, mięśnie jak kamienie, zawroty głowy. Nic mi się nie udaje. Każdy mnie obwinia ze robiestres

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do psychiatry. Po badaniu będzie można ustalić odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychoterapeuty na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu terapii. Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie.