Dużo śluzu i brak okresu

Witam, mam 24 lata. Po odstawieniu tabletek "anty" (około 4 m-cy temu) mój cykl stał się dość nieregularny, tzn. trwał od 28 do 32 dni. W tym miesiącu to już 35 d.c. i okresu nie mam nadal. Od ponad półtora tygodnia mierzę temperaturę i mam od 37,0 do 37,2. Dwa tygodnie temu zaczął się ból piersi (dokładnie sutków - były bardzo wrażliwe na dotyk) i zauważyłam wyraźnie zarysowane żyły na piersiach. Śluzu jest dość dużo (ciągłe uczucie wilgoci). 29 d.c. zrobiłam test ciążowy - wyszła jedna kreska, powtórzyłam go 33 d.c. i znów jedna kreska. W tym samym dniu zaobserwowałam na wkładce lekko zabrązowiony śluz, który już później się nie pokazał. Dziś (35 d.c.) czuję dość dużo śluzu, który się "ulewa" (często chodzę do łazienk,i by sprawdzić czy to nie okres). Czy mimo, iż testy wyszły negatywnie, to może być ciąża? Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ wizytę u lekarza mam umówioną dopiero na 4 listopada.
24 LAT ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Ponieważ testy były wykonane dość wcześnie, możliwość ciąży, mimo negatywnego wyniku, istnieje. Ale okres oczywiście ma prawo czasem się spóźniać. Dlatego najlepiej by było poczekać jeszcze ok. tygodnia i jeśli miesiączka się nie pojawi, wykonać znów test, a jego wynik potraktować jako wiążący.

Pozdrawiam!