Duży brzuch i pośladki - co mam zrobić?

Witam. Mam 20 lat. Mam pytanie odnośnie mojego odchudzania. Ponad rok temu ważyłam 59 kg przy wzroście 171 cm, miałam płaski brzuch. Przez zimę przytyłam i tyję nadal, aktualnie ważę 69 kg, mam bardzo duży brzuch (odstający) jakbym była w ciąży. Do tego wszystkie ciuchy są już na mnie za ciasne, dostałam dużego tyłka. Stosowałam na odchudzanie aqua slim do picia przez trzy tygodnie. Fakt, spadłam z wagi, ale po odstawieniu szybko nabrałam znów na wadze. Nie wiem już co robić. Okropnie się czuję z moim ciałem, byłabym wdzięczna za jakieś wzkazówki, co mam zrobić, żeby wrócić do starej wagi.
20 LAT ponad rok temu

Witam,

Pani BMI wynosi 23,63 i jest to wartość mieszcząca się w normie (odpowiada prawidłowej masie ciała).

Myślę, że w Pani przypadku sprawdzą się regularnie wykonywane ćwiczenia.
Zapraszam na www.abccwiczenia.pl
Z zajęć fitness polecam Pani: step, fat burner, TBC.
Pomoże również: skakanie na skakance, spacery, jogging czy pływanie.
Proszę dobrać aktywność do własnych preferencji - ruch musi przede wszystkim sprawiać radość.
Gwarantuję Pani, że tak właśnie będzie, jeśli przetrwa Pani pierwszy okres wiążący się z: szybkim męczeniem, zakwasami.
Potem  - już tylko radość z formy i szczupłej sylwetki.

Piramida IŻŻ dla osób dorosłych:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite#g
Proszę zadbać o stałą porę spożywania posiłków (optymalnie każdy co 3 godziny, łącznie 5 posiłków).

Tak naprawdę podała Pani niewiele szczegółów odnośnie swojego sposobu żywienia, stąd ciężko mi powiedzieć, jakie błędy Pani popełnia.

Pozdrawiam