Duży wrzód pod pośladkiem

Witam mam bardzo dużego wrzoda (chyba) pod pośladkiem, jest to już dośc długo ale było bardzo małym zgrubieniem i nigdy mi nie przeszkadzało. Od pewnego czasu to coś rośnie i piecze, nie wiem co z tym robić i do kogo mam sie udać. Nadaje się to chyba tylko do wycięcia, Nie da się tego wycisnąć.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Mogło dojść do powstania ropnia w tej okolicy - wymagana jest konsultacja chirurgiczna.