Dwa bolesne guzki za uchem

Okolo 2 tygodnie temu za prawym uchem pojawil sie maly guzek. W chwili obecnej guzki sa juz dwa, jeden obok drugiego i zaczynaja bolec, przy dotknieciu wycieka tez niewielka ilosc jakiegos plynu, ale nie jest to krew. Czy mam powody do niepokoju?

Witam. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Oceni character tych zmian (ropne surowicze?). Nie ma powodu do niepokoju ale trzeba wyjaśnić przyczynę, możemy mieś do czynienia z infekcją skórna, badź np. półpaścem