Dwa guzki na główce u 1,5-rocznej córki

Witam,moja 1,5 roczna córka od dłuższego czasu ma wyczuwlne dwa guzki na główce nad karkiem z prawej i z lewej strony,lekarz rodzinny stwierdził że to węzły chłonne ale te guzki nie znikają ma je już około miesiąca i bardzo mnie to niepokoi,proszę o rade co robić,dziękuje i pozdrawiam.

Milena Lubowicz

Wszystko zależy jak duże są te guzki. Można przeleczyć antybiotykiem lub zrobić usg szyi. Jeżeli dziecko obecnie jest chore, przeziębione, to może to być właśnie tym spowodowane i w pierwszej kolejności należy wyleczyć infekcję.
Pozdrawiam