Dwa stosunki bez wytrysku a ryzyko ciąży

Witam Kochałam się z partnerem w dni płodne metodą stosunku przerywanego, nie skończył w środku, umył penisa ale nie oddał moczu po kilkunastu minutach kolejny raz doszło do zbliżenia i również nie skończył w środku, jak duże jest prawdopodobieństwo zapłodnienia?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Prawdopodobieństwo zajścia w ciąże przy stosunku przerywanym jest dość duże tym bardziej iż do zbliżenia doszło w czasie dni płodnych. Proszę pamiętać iż preejakulat zawiera zdolne do zapłodnienia plemniki. Polecam wykonać test ciążowy w 14 dni po stosunku.

Stosowanie tzw. stosunku przerywanego to dość dobry sposób na zajście w ciążę. Także możliwość nabycia problemów seksualnych, zwłaszcza przez osoby wrażliwe, neurotyczne, jest spora, jeśli używa się tego permanentnie.
Prawdopodobnie przodujemy w Europie w tego typu quasi-antykoncepcji...