Dwie kreski na dwóch testach ciążowych a ciąża

Witam witam, wczoraj w godzinach popołudniowych zrobiłam test który wyszedł pozytywny, jedna kreska była Czerwona a druga różowa , postanowiłam zrobić jeszcze raz i wyszło mi to samo Czy to oznacza że jestem w ciąży.? Dodam że okresu nie miałam miesiąc ...

Milena Lubowicz

Obecne testy ciążowe mają bardzo wysoką czułość, w związku z czym z dużym prawdopodobieństwem jest to ciąża. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tak prawdopodobnie jest Pani e ciąży. Proponuje udać się do ginekologa, po badaniu będzie pewność.