Dwudniowy pobyt w szpitalu psychiatrycznym i diagnoza psychoza

spędziłam tam 2 dni na wypisie widnieje diagnoza psychoza bno wypiałam się po 2 dniach pod namową mamy która chciałą mnie przenieść do innego szpitala nie trafiłam tam nigdy pojawiły się omamy straszny ból cierpienie teraz nie czuję już nic nie biorę leków mama powiedziała mi że nie może ze mną mieszkać wysyła do znajomych ja pod jej namową zgadam się nie jestem w stanie uczyć się nikt nie potrafi mi pomóc gdzie mogę się zgłosić jak mam to zrobić kto może mi pomóc

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza