Dwudziestodniowa miesiączka a zmiana Vibin na Madinette

Witam od 20dni mam miesiączkę od pierwszego dnia rozpoczęłam antykoncepcję vibin ale lekarz zalecił zmianę leków na madinette czy mam zrobić przerwe 7 dniową jeśli mam nadal miesiączkę która ma byc "wstrzymana" exacyl'em. Dodatkowo dodam ze stosuje to jedynie,ze względu na leczenie aknenormin.

Szanowna Pani!

Niestety przy zmianie tabletek może się zdażyć tak jak u Pani,że właściwie przez cały cykl wystepuje plamienie.Myslę,ze powinna Pani zrobić tę 7 dniową przerwę i nastepnie rozpocząć kolejne opakowanie.Wtedy już plamienie nie powinno występować.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka