Dyskomfort podczas stosowania żelu i pianki antykoncepcyjnej

Prosze mi powiedzieć, czy przy stosowaniu żelu czy pianki antykoncepcyjnej jest podobny dyskonfort jak przy stosowaniu globulek dopochwowych?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak naprawdę aby mówić o ewentualnym dyskomforcie musi Pani sama wypróbować wspomniane metody. Nie mniej jednak odczucia mogą być podobne.