Dyskomfort w okolicach odbytu u 24-latka

Od tygodnia zaczął się dyskomfort w okolicach odbytu. Uczucie jakbym miał coś przyczepione do odbytu. Miałem czasem krwawienie, ale nie jest to bolesne. Szukam potwierdzenia czy to są hemoroidy zewnętrzne? Zdjęcie: https://zapodaj.net/9dc72dbdccd48.jpg.html

Lek. Bartosz Domagała

Jest duże prawdopodobieństwo, że są to hemoroidy. Jednak należy udać się także do lekarza pierwszego kontaktu celem wykonania badania per perctum i potwierdzenia czy w obrębie odbytu nie ma innych zmian