Dyskomfort w okolicy moszny i wynik poziomu PSA

witam w grudniu 2014 odczulem dyskomfort w okoliczach moszny , w zasadzie nie zauwazylem bym czesciej chodzil do toalety moze przez 1-2 dni, lekarz podejrzewal zapalenie pecherza moczowego w zasadzie sam kupilem urofuraginum i urinal , potwierdzil aby stosowal to jeszcze przez kilka dni. Obecnie znowu odczuwam podobny dyskomfort przez 1 dzien odczuwalem tez bol miedzy odbytem a moszna. Wynik PSA 6,50 oczywiscie obawiam sie najgorszego chociaz zadnych innych objawow nie mam.

Lek. Artur Jeliński Urolog

W pana wieku taka warosc moze wskazywac na stan zapalny stercza lub stan zapny drog moczowych proponowalbym wizyte u urologa labo przxyjecie antbiotykow lnp cipronex 250 mg do 3 ygt potem pnowen skonttrolowanie PSA -nielslyszalem raku stercza w pana wieku Kontoloa psa po oklo1-2miesiecy od przyjecia antbiotyku