Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dyskomfort w płucach przy głębokim oddechu - czy to objaw tężyczki czy coś innego?

Witam . Od początku grudnia 2018r leczę się na tezyczke . U mnie poziom wapnia jest ok natomiast niski poziom mg , potasu , wit D3 i kwasu foliowego . Pomoc wywołałam ja sobie lekiem na zatoki z pseudoefedryna ( dzięki temu zyskałam tez niewielka arytmię nadkomorowa - 413 skurczy na dobę ) . Zatoki już dawno zdrowe ( chorowałam na nie na początku października . Niepokoi mnie jednak dziwny objaw w klatce piersiowej . Czasem czuje jakby dyskomfort w płucach tj np przy głębokim oddechu czuje dyskomfort który skłania mnie do zakaslania „sucho „ . Czuje coś takiego podczas leżenia na twardym podłożu na wznak . Przy normalnym oddychaniu ten dyskomfort jest mniejszy . Podczas jednego z ataków ( u mnie był to płytki i szybki oddech ) zaniepokoiłam się tym pojechałam do szpitala lekarz zlecił badania czy nie ma zatorowości płucnej i nie ma , było to na początku grudnia . Wyniki krwi były ok . Objaw z dyskomfortem mam od tygodnia . Zastanawiam się czy to objaw tezyczki czy może coś innego ? Dziękuję za odpowiedz
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Stosowanie dronedaronu w praktyce - 10 gorących pytań

Migotanie przedsionków to duży problem społeczny. Wiele osób cierpi na tę przypadłość. Leczenie migotania może polegać na podaniu dronedaronu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tej terapii.

Niski poziom potasu może powodować objawy tężyczki hipokaliemicznej. Należy wyrównać niedobory wymienionych przez Panią składników i wtedy ocenić czy naslinid jest mniejsze. Wszystko oczywiście pod kontrolą i zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy