Dyskomfort w podbrzuszu i plecach

Witam. Od około tygodnia czuję nietypowy dyskomfort w prawej dolnej ćwiartce brzucha oraz prawej dolnej części pleców. Jest to tak jakby nadwrażliwa skóra w tych miejscach i czasem jakby delikatne rozpieranie od środka. Nie jest to ból silny i nie nasila się kiedy naciskam w tych miejscach czy kiedy się schylam. Jest to dyskomfort ponieważ czuje w tych miejscach nawet jak koszulka się ociera. Nie piecze ani nie swędzi po prostu jak by coś rozpierało od środka. Dziękuje z góry za poradę.

Małgorzata Panek

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. On na podstawie badania będzie mógł powiedzieć coś więcej.
Pozdrawiam