Dyskomfort z powodu kamieni migdałkowych

witam czy jest możliwe aby kamienie migdałkowe przeszkadzały tylko w jednym migdałku tylko z tej strony czuję dyskomfort oraz zawadzanie podczas połykania. po wyciagnieciu białych śmierdzących kulek, problem znika na kilka godzin. bylem u kilku laryngologów oraz dentystów, poniewaz także mam z tej samej strony zatrzymane całkowicie ósemki, jednak oni nic sie nie doszukali. migdał ten mam w 20% powiększony względem drugiego. oba są duże widoczne, zniszczone. co do drugiego to nie boli.

Witam.
Jest możliwe, że tylko jeden z migdałków produkuje kamienie. Mogą one powodować znaczny dyskomfort. Nie są one jednak same w sobie groźne. Mimo wszystko, proszę omówić z lekarzem możliwe sposoby leczenia przypadłości.

Pozdrawiam.