Dyskopatia kręgosłupa a zwolnienie z pracy

Blagam o pomoc niewiem co robic bylam na zwolnieniu lekarskim poniewasz mam dyskopatie kregoslupa wielo poziomowa zus z dniem dziciejszym przerwal mi zwolnienie gdzie neurolog ortopeda i medycyna pracy twierdzi ze niemoge tej pracy podjac do pracy nie powinnam wracac a 6.2.2014 mam jeszcze wizyte u neuro chirurga co mam dale robic czy lekaz rodzinny morze mi wystawic ponownie zwolnienie bo odwolanie zlorzylam i niewiem co dalej

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Lekarz rodzinny może wystawić zwolnienie, jednak będzie potrzebował zaświadczenie od specjalisty o stanie zdrowia.