Dyskopatia lędźwiowa u 21-letniej osoby

Witam mam 21 lat i mam dyskopatie ledzwiowa oraz zniesienie lordozy ostatnio bardzo boli mnie glowa szczegolnie przy skroniach oraz z tylu. Czy te dwie rzeczy moga byc jakos powiazane? Mialem tk glowy ale nic nie wykazalo. Czasami mam zawroty glowy ale to juz rzadziej

Dyskopatia ledzwiowa raczej nie powoduje bolow glowy. Taki bol glowy jaki Pan opisuje jest czesto spowodowany podraznieniem nerwow potylicznych, ktore wychodza z czaszki z tylu glowy i unerwiaja obszar z boku glowy az do czola. Czesto jest ten bol nazywany "migrena szyjna". Mozna ten bol leczyc termolezja pulsacyjna tych nerwow. Zabieg jest bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym.