Dyskopatia lędźwiowa, zwyrodnienia i naczyniak w trzonie kręgu a 20. tydzień ciąży

Witam,jestem obecnie w 20 tyg ciąży, ciąża była upragnioną, wyczekiwana przez wiele lat (mam już 34 lata).Jestem oba schowana z licznymi dolegliwościami, między innymi przepuklina rozworu przelykowego, refluks,nadzerki zoladka, ,nadciśnienie, nerwica -myślę, że wyleczony. Największym moim zmartwieniem są jednak zmiany w kregoslupie, mam dyskopatia ledzwi, zwyrodnienia,oraz naczyniaka w trzonie kręgu th4.....I to on spędza mi sen z powiek. Bardzo się boję powikłań ze str naczyniaka...

Pozdrawiam.