Dyskopatia ze zmianami zwyrodnieniowo-wtórczymi na krawędziach trzonów kręgów
Witam, ma 49 lat dwa 29.marca 2014 uczestniczyłam w wypadku drogowym , po zrobieniu badania CT w dniu zdarzenia wynik badania dyskopatia na poziomie C5/C6,C6/C7 ze zmianami zwyrodnieniowo-wtórczymi na krawędziach trzonów kręgów i wychodzeniem zmian zwyrodnieniowych. Dyskretne podwichnięcie w stawie szczytowo-obrotowym. Lekarz na podstawi e tomografii-stwierdził ze efektem zmian zwyrodnieniowych jest to podwichnięcie. Bardzo proszę o informacje .

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.