Dyskretne zgrubienia opłucnej szczytowej po str L
witam, mam ból z lewej strony pod łopatką. Zrobiłem RTG. Opis Dyskretne zgrubienia opłucnej szczytowej po str L. Po konsultacji z lekarzem , stwierdziła ,że mam zapalenie płuc wywołane nieokreślonym drobnoustrojem . Przepisała antybiotyk Klabax. Mam wątpliwości co do diagnozy ponieważ oprócz bólu pod łopatką moje samopoczucie jest w jak najlepszym porządku. Co państwo o tym myślą?

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowny Panie,
Zapalenie płuc najczęściej przebiega z gorączką oraz kaszlem, dusznością. Jeśli oprócz bólu nie występują u Pana powyższe objawy, sugeruję ponownie skonsultować się z internistą w celu oceny poprawności diagnozy.