Dystrofia obręczowa a rehabilitacja

Czy ta klinika to na Banacha? To jest dystrofia obręczowa ,barki ,ramiona i nóżki ,w jej przypadku dwuobręczowa ,rechabilitację dopiero zaczęliśmy ,ale chyba zaczyna się problem z oddechem ,ciągle ma chrypkę i kaszel czasem ,co z tym zrobić? Marzena
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam dostępu do treści poprzedniego pytania przez co trudno odnieść się do tego pytania.