Działanie nakładek wybielających zęby

Witam, Mam pytanie dotyczące nakładek wybielających na zęby np. biała perła itp. Czy są one bardzo szkodliwe mimo, iż moje zęby są w dobrym stanie? Obawiam się, że mogą mi bardzo zaszkodzić, ponieważ staram się o nie jak najlepiej dbać. Pozdrawiam serdecznie

Wybielanie zębów jest całkowicie bezpieczne w momencie gdy jest przeprowadzone pod nadzorem dentysty. Nie uszkadza zębów. Usuwanie osadu z zębów jest kilkunastokrotnie bardziej agresywnym zabiegiem od całego procesu wybielania nakładkowego profesjonalnym materiałem. Pozdrawiam

Witam!
Preparaty wybielające do stosowania w domu nie są szkodliwe,gdyż zawierają bardzo bezpieczne ilości substancji czynnych (żeby pacjent nie zrobił sobie krzywdy...) Pytanie-po co Pani chce stosować nakładki wybielające? Proszę sobie na to odpowiedzieć ... Pozdrawiam.