Dziecko po przejściu lekkiej infekcji górnych dróg oddechowych

Witam, Moja córeczka za 3 miesiące skończy 3 latka. Od około miesiąca po przejściu lekkiej infekcji górnych dróg oddechowych, zaczęła oddychać przez usta. W nocy wydaje się oddychać przez nos ale słychać odgłosy jak gdyby chrapania. Pisze jak gdyby gdyż podczas jej snu przysłuchiwalam się jak oddycha i i ten dźwięk wydaje się wydobywać z noska a nawet dokładnie z lewej dziurki. Dziecko sypia niespokojnie. A jak się budzi to kaszle. Dużo mówi i raczej wyraźnie, dobrze słyszy. Czy to 3 migdal?

Milena Lubowicz

Objawy mogą wskazywać na powiększony 3 migdał. Zalecam wizytę u laryngologa.
Pozdrawiam