Dzienne leczenie nerwicy

Witam jak wyglada leczenie na oddziale dziennym leczenia nerwic bylem u psychiatry wizyta trwała 10minut i dal mi karteczke ze za 2 tygodnie mam byc na jakies konsultacji i namawial zebym chodzil od pon do piatku od 8 do 13 na psychoterapia czy to najlepsze rozwiazanie i na czym do polega? Bo kazdy chodzi do psychiatry dostaje leki i psychoterapia raz na tydzien, a ja nie mam leków,i jakas konsultacja i codziennie jakiesl ekcje

Warto spróbować, pozna Pan jak inne osoby w grupie radzą sobie ze swoimi problemami, zyska Pan wsparcie grupy, nauczy się nowych form radzenia sobie ze stresem itp.
Pewnie będą jeszcze jakieś zajęcia relaksacyjne, spacery itp.
Powodzenia!