Dziewczyna nie chce rozmawiać

Moja dziewczyna o niczym zemna nie mówi i niechce pogadać nonstop mówi ze nie ma humoru a pogadac niechce i nic nie powie czemu tak jest co mam robić ? Zerwać z nią bo juz mam dosć ale bardzo mocno ja kocham :/pomózcie

Witaj,
może zakochujesz się w dziewczynach,które nie są dostępne.W psychoterapii najczęściej odkrywamy,że tego rodzaju skłonnośc ma pierwowzór w doświadczeniach braku dostępności matki,którą też się kocha mimo to i też ,jako małe dziecko,podejmuje się każdy sposób,by ją pozyskać.
Taki nieświadomy mechanizm powtarza się,bo został wpisany w psychikę,jako wzorzec.Powinieneś pójśc na terapię,by tę skłonność wyrzucić z siebie.
Pozdrawiam