Dziewictwo, stosunek analny a ryzyko ciąży

Uprawialiśmy z dziewczyną petting, a później seks analny bez prezerwatywy. Miałem wytrysk, gdy członek znajdował się w odbycie. Dziewczyna, była w 18 dniu cyklu (który trwa zwykle 29 dni). Czy duże jest ryzyko ciąży? Mogłem wprowadzić palcem trochę preejakulatu do jej pochwy albo trochę nasienia mogło wypłynąć z odbytu i jakoś przez krocze spłynąć do pochwy... Niepewnie się czujemy, dziewczyna jest dziewicą jeszcze.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Probiotyki - doustnie czy dopochwowo

W jaki sposób przyjmować probiotyki? Doustnie, a może dopochwowo? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat. O probiotykach mówi prof. Romulad Dębski.

Witam serdecznie,
W podanym przypadku ryzyko ciąży jest minimalne, nie można go jednak z całą pewnością wykluczyć. W preejaakulacie mogą bowiem znajdować się plemniki i istnieje pewne ryzyko ich przeniesienia za pośrednictwem palców. Tak jak pisałam na wstępie nie jest to jednak ryzyko duże, tym bardziej że dziewczyna jest dziewicą, Pozdrawiam.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Tak "po seksie bez zabezpieczeń "istnieje-co prawda niewielkie ryzyko zajścia w ciążę. Proszę wykonać test ciążowy.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty