Dziwna narośl na dużym palcu u stopy

Witam, od kilku lat mam jakąś dziwną narośl na dużym palcu od stopy po wewnętrznej stronie palca, do tej pory nie bolało mnie to, ale od kilku dni boli... Okropnie boli, w internecie nie mogę znaleźć nic podobnego do tego co mam na palcu, ale jest dosyć twarde i rośnie.. A teraz zaczęło się otwierać i dlatego boli...

Szanowna Pani, jeśli narośl występuje od kilku lat to myślę że warto udać się do lekarza