Dziwne krwawienia

Witam.
Mam pewien problem. Czasem, podczas uprawiania pettingu z moim chłopakiem, zdarza mi się krwawić. Są to przejściowe krwawienia, które kończą się maksymalnie po godzinie.
Od razu mówię, że nie jestem dziewicą, więc nie wynika to z naruszania błony dziewiczej, leczę się natomiast hormonalnie. Jestem raczej niska, więc zastanawiałam się, czy przypadkiem mój partner nie narusza mnie paznokciami.
Czy mam się czym niepokoić?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Mam pewien problem. Czasem, podczas uprawiania pettingu z moim chłopakiem, zdarza mi się krwawić. Są to przejściowe krwawienia, które kończą się maksymalnie po godzinie.
Od razu mówię, że nie jestem dziewicą, więc nie wynika to z naruszania błony dziewiczej, leczę się natomiast hormonalnie. Jestem raczej niska, więc zastanawiałam się, czy przypadkiem mój partner nie narusza mnie paznokciami.
Witam!

Niewykluczone, że ma Pani nadżerkę szyjki macicy. Może to ocenić jedynie lekarz przy pomocy badania we wziernikach. Jednym z objawów nadżerki jest właśnie krwawienie kontaktowe (czyli typowo po stosunku płciowym, może jednak pojawić się również przy intensywnych, "penetrujących" pieszczotach).

Pozdrawiam!