Dziwne "kulki" pod napletkiem. Co to może być?

Witam. Mam 22 lata. Od zawsze nie zsuwa mi się napletek. Ostatnio pod nim (na żołędzi) zrobiły się jakby kulki (kilka miesięcy, z tym że przez dłuższy czas tego okresu miałem tylko jedną taką kulkę, ostatnio się więcej pojawiło). Nie są one dokładnie w takim kształcie, ale w podobnym. Ja oczywiście tego nie widzę, bo nie mam jak, ale uwypuklenia są na tyle duże, że wiadomo, że coś pod tym napletkiem jest. Kiedy ptaszek jest w czasie "spoczynku" to praktycznie nie widać, że coś takiego jest, dopiero jak jest w wzwodzie. No i tak - ani mnie to nie boli np. przy dotykaniu tego ani nie swędzi ani nie mam problemów przy sikaniu, nic z tych rzeczy. Co to może być, czy jest to groźne? PS. Są kilkumilimetrowe, różnej wielkości.

Witam,

myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby pokazanie zmian lekarzowi - urologowi, który dodatkowo z pewnością poradzi Panu, co zrobić z nieodprowadzalnym napletkiem (napletek prawidłowo powinien być całkowicie odprowadzalny i odsłaniać żołądź penisa).

Prawdopodobnie jest to banalna zmiana związana z nagromadzeniem mastki pod napletkiem.

Pozdrawiam