Dziwne objawy przy zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych

Mam 20 lat i od 2 biorę tabletki antykoncepcyjne, mam juz 2-letnia corke i nie chcialabym miec wiecej dzieci. Moj chlopak uzywa tez prezerwatywy, poniewaz ja bardzo boje sie, ze moglabym byc znow w ciazy. Mialam ciezki porod, ciecie cesarskie i nie chcialabym wiecej tego przezywac. Nie pozwalam tez chlopakowi konczyc we mnie. Od kilku dni mam dziwne objawy, mialam krwawienie odstawienne, ale mniej intesywne, czy moge byc w ciazy?
20 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli stosują państwo jako metody antykoncepcyjne zarówno tabletki jaki i prezerwatywy szansa na zajście w ciąże jest minimalna, wręczyć znikoma.Proponuje aby wszelkie niepewności lub objawy niepokojące skonsultować ze swoim lekarzem prowadzącym.