Dziwne uczucie po zaprzestaniu brania dopalaczy i palenia marihuany

Palilem przez 3 miesiace dzien w dzien dopalacze, czasem zazywalem te w proszku, do tego przedtem dochodzila marihuana ktora palilem bez przerwy przez okolo 2 lata. Teraz nie palac nic czuje sie jak we snie, jak w innym swiecie. Czy to minie? prosze o pomoc.

Odpowiedź jest trudna, bo nie wiadomo, co Pan zażywał.
To jest duża trudność z tzw. dopalaczami, że skład jest niekontrolowalny.
Zresztą też nie mamy pewności, że ta marihuana to była czysta marihuana.
Środki psychoaktywne mogą być szczególnie ryzykowne u osób z obciążonym wywiadem psychiatrycznym w rodzinie.
Mogą indukować psychozy, jeśli jest ukryta skłonność genetyczna.
Toksycznie zmieniony stan psychiczny, jakim jest uczucie derealizacji, o czym Pan pisze, w większości przypadków ustępuje.
Psychiatrzy widzą takie stany w schizofrenii, niektórych nerwicach i w toksycznych zakłóceniach pracy mózgu, jak jest prawdopodobnie w Pana przypadku.
Podsumowując, to są tylko rozważania.Uważam, że powinien Pan skontaktować się z lekarzem, specjalistą psychiatrii.
Można pójść prywatnie lub bezpłatnie, w ramach NFZ.
Nie ma rejonizacji, nie są wymagane skierowania od lekarza rodzinnego.
Zachęcam do wyciągnięcia konstruktywnych wniosków.
Życie jest tylko jedno... Pozdrawiam.