Dziwne wycieki białego śluzu - co się dzieje?

Witam, mam 17 lat kilka dni temu uprawiałam petting z moim chłopakiem i już kolejnego dnia z mojej pochwy wydzielał się biały śluz. Nie byłam tym zaskoczona lecz zobaczyłam, że jego ilość jest zdecydowanie większa niż zawsze a po za tym jest biały i wodnisty. Mija już 4 dzień i wycieki są dalej obecne (choć zmniejszyła się ich ilość). Proszę o pomoc i ewentualną diagnozę problemu.
17 LAT ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Pojawienie się obfitej wydzieliny krótko po stosunku, w ilości wyraźnie większej niż właściwa dla danej fazy cyklu, może się wiązać z infekcją. W zależności od charakteru śluzu i dodatkowych objawów możemy zróżnicować ją na bakteryjną bądź grzybiczą. Jeśli objawy nie przejdą, bądź się zaostrzą, pojawi się nieprzyjemny zapach wydzieliny, zmieni ona kolor, pojawi się świąd, etc., to proszę się udać do lekarza ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie!