Dziwny pieprzyk na piersi a karmienie

Witam,
dawno temu zauważyłam dziwną narośl na piersi, która wygląda jak wypukły pieprzyk. Dużo czytałam na ten temat i wszystko wskazuje na to ze jest to rodzaj włókniaka. Ponieważ jestem teraz w ciąży (7tydz.) martwię się czy nie zaszkodzi to mojemu dziecku? Czy po urodzeniu dziecka będę mogła karmić go piersią?

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Taka zmiana nie będzie stanowić przeciwwskazania do karmienia piersią. Dobrze by było, gdyby obejrzał ją jednak lekarz ginekolog czy dermatolog.

Pozdrawiam serdecznie!