Dziwny zapach pochwy po ostatniej miesiączce

Witam. Po ostatniej miesiaczce moja pochwa miała inny niż zazwyczaj zapach, bardziej nieprzyjemny niż zawsze, dodatkowo miałam dużo białego śluzu przypominającego serek. Zaczęłam się myć płynem do higieny intymnej i przeszło. Kolejny okres powinnam mieć za tydzień, a mam wrażenie że dopiero owuluje (wrażliwe na dotyk, bolące piersi, zawsze się tak czułam na dwa tyg przed miesiączka) i teraz pytanie: czy przez te uplawy mógła mi się przesunąć o tydzień owulacja?

Szanowna Pani, najprawdopodobniej upławy były wynikiem infekcji grzybiczej, nie ma to wpływu na owulację. Pozdrawiam