Dzwonienie w uszach a uszkodzenie nerwu w dziąśle

Dzień dobry, chciałem się dowiedzieć czy jak masie dzwonienie w lewym uchu od uszkodzenia nerwu w dziąsile, to czy wtedy usuwa się przyczyne w uchu? czy w dziąsile?

Witam
Chorobami nerwów zajmuje się neurolog, ale myślę że najpierw powinien Pan zasięgnąć porady laryngologa, który stwierdzi jaka jest rzeczywista przyczyna dzwonienia w uchu i zaordynuje stosowne leczenie.
Pozdrawiam
Krystyna Pikała