Echo zarodka

Witam,
Mam 28 lat, ostatnią miesiączkę miałam 29.04, jestem w 5 tygodniu ciąży. Ze względu na plamienia udałam się dziś do lekarza, okazało się że to z nadżerki. Tydzień temu, żeby potwierdzić ciążę, udałam się do swojego lekarza, który stwierdził 4/5tydzień, ze względu na wcześniejsze poronienie (indukowane) przepisał mi lek d**** (2x po 1 tabletce).

Wielkość pęcherzyka ciążowego to 0,43cm, nie było jeszcze widać echa zarodka. W dniu dzisiejszym po badaniu lekarka w opisie napisała: 88,99- diagnostyka obrazowa W macicy widoczny pęcherzyk ciążowy Echo zarodka niewidoczne CRL - 6 ->6+3 Kosmówka cała jama bez cech oddzielania Przydatki obustronnie bez zmian. Niestety nic więcej nie powiedziała, więc nie wiem o co chodzi.
Lekarka powiedziała tylko, że nic złego nie widzi. Jednak nie była skora do jakichkolwiek wyjaśnień, kazała udać się w wyznaczonym terminie do swojego lekarza.
Bardzo proszę o interpretację tego opisu, oraz o informację czy już powinien być widoczny zarodek, echo serduszka?
Dodam jeszcze, że badanie Beta HCG z dnia wczorajszego to 2455mlU/ml, czyli wzrosło od ostatniego razu (było 945mlU/ml).
Dziękuję z góry za odpowiedź.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Strukturę zarodka można uwidocznić w badaniu USG przezpochwowym zwykle w końcu 5. tygodnia ciąży. Czynność serca pojawia się natomiast od 6. tygodnia. Nie są to jednak ścisłe reguły. Wynik badania poziomu beta HCG jest w normie dla tego okresu ciąży. Może Pani poprosić o kolejne badanie za ok. 2 tygodnie, by upewnić się, że wszystkie struktury będą już obecne.
Pozdrawiam serdecznie!