Echokardiografia serca u 54-latki

Witam.Mam 53 lata.Zrobiłam echokardiografie serca.W opisie.Zwłóknienia płatków zastawki mitralnej i aortalnej.Tętniak przegrody międzyprzedsionkowej skierowany w stronę prawego przedsionka bez cech przecieku m-przedsionkowego.Proszę o poradę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z kardiologiem gdyż pomimo iż na tym etapie zmiany nie zagrażają zdrowiu konieczna jest ich ocena długofalowa.