EEG 7-letniego chłopca

Witam serdecznie, Mój syn (7l.) miał robione badanie EEG. Wynik jaki odebrania to: W zapisie spoczynkowym rejestruje się nieregularna czynność 6-10 Hz do 40-50 uv. W czasie aktywacji hv i fotostymulacji czynność w lekkim stopniu dezorganizuje się i zwalnia bez cech asymetrii i napadowości. Reakcja blokowania nie jest zaznaczona. Orzeczenie: Zapis nieprawidłowy. Syn ma duże problemy z pisaniem, pod opieką psychiatry i psychologa. Głównym problemem jest to że nie pisze w szkole. Dziękuję z góry

Witam. Jak Pani widzi z opisu zapis nie jest prawidłowy. Nie ma cech charakterystycznych np. dla padaczki, natomiast są zmiany dość niespecyficzne. Myślę że neurology będzie chciał wykonać badanie obrazowe - TK lub MRI