Efekt odstawienia tabletek a szansa na ciążę

Witam. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne tzn wzięłam je do końca opakowania z siedmiodniową przerwą i w trakcie trwania tej przerwy normalnie dostałam miesiączkę, po tej przerwie już nie zaczynałam kolejnego opakowania, jednakże dzisiaj zaczął się 3 tydzień jak powinnam dostać kolejną miesiączkę i jej niedostaje nadal. Testy ciążowe nic niewykazuja. Czy to efekt odstawienia tabletek czy jednak jest szansa na ciążę. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Milena Lubowicz

Test ciążowy 3 tygodnie po planowanym terminie miesiączki już powinien być pozytywny jeżeli byłaby to ciąża. Proponuję wykonać BhCG z krwi lub udać się na wizytę do ginekologa.
Pozdrawiam