Ektopia w cytologii a plamienia
mam ektopie na tarczy stwierdzona w cytologii robionej rok temu 25.02.14. pojawiły sie po raz pierwszy plamienia w trakcie cyklu ( przed okresem kilka dni po seksie). dzis bylam u lekarza i udalo sie pobrac cytologie. w badaniu dopochwowym usg wszystko idealnie rok temu i teraz. badaniem wzrokowym doktor stwierdziła dalej niewielka ektopie i podczas pobierania materialu delikatnie poleciala z tej okolicy krew. czy możliwym jest to aby to ektopia spowodowała brudzenie? to nie ciaza.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
70 poziom zaufania
Po pobraniu cytologii może wystąpić plamienie. Plamienia w trakcie cyklu mogą być związane z zaburzeniami hormonalnymi. Proszę pamiętać o odbiorze wyniku cytologii, a w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam